23 mei 2024

4e halte: Combattimento

Stap zondag 19 november in De Blauwe Tram!

4e halte: Combattimento

Violiste Quirine van Hoek neemt haar ensembleleden van Combattimento mee naar wijkcentrum De Blauwe Tram. Graag wil ze haar mede-inwoners van Leidschendam kennis laten maken met de prachtige muziek die zij spelen. Combattimento is een internationaal gerenommeerd ensemble, dat voornamelijk muziek speelt uit de barokperiode en al vele cd’s heeft opgenomen.
Dit doen zij op zogenaamde ‘moderne’ instrumenten.
Deze middag zal er in informele sfeer muziek te horen zijn van bekende en minder bekende componisten, waaronder Bach, Pisendel, Couperin en Telemann. Uiteraard ook met de nodige uitleg over de stukken en met gelegenheid tot vragen stellen en een praatje met de musici.

De musici van deze middag zijn: Cynthia Freivogel, viool; Quirine van Hoek, viool; Marjolein Dispa, altviool; Diederik van Dijk, cello; Pieter Dirksen, klavecimbel.  Meer informatie over Combattimento: www.combattimento.nl

Wees welkom en laat u verrassen door virtuositeit, verstilling, ontroering en vrolijkheid!

Plaats                : Wijkcentrum De Blauwe Tram, Oude Trambaan 51, Leidschendam

Tijd                     : 15.00-17.00 uur (zaal open 14.30u)

Kosten              : € 5,00 per persoon, inclusief hapjes

Let op: er kan uitsluitend contant betaald worden

Reserveer vooraf door een e-mail te sturen naar: info@wijkverenigingdeblauwetram.nl.
Vermeld daarbij uw naam en het aantal personen waarmee u komt.